KONKURS dla PAR MŁODYCH 2019 z Restauracji Lipcowy Ogród pt. WESELE W LIPCOWYM

 

Urszula i Marcin - 21 lipca 2018r. 


Wygrana Para Młoda 2018

Gratulujemy WYGRANEJ w Konkursie „WESELE W LIPCOWYM” EDYCJA 2018 

Para otrzymała 676 komentarzy w formie życzeń! 

GRATULUJEMY!

 

Zdjęcie w tle uczestnicy konkursu „WESELE W LIPCOWYM” EDYCJA 2018 - Wiktoria i Krystian - 22 czerwca 2018r. 

 

KONKURS „WESELE W LIPCOWYM” EDYCJA 2019 

 

KRÓTKIE ZASADY

 1. Zrób zdjęcie podczas swojego Wesela w Hotel Podlasie & Restauracji Lipcowy Ogród. Na zdjęciu musi być Para Młoda.
 2. Wyślij do nas zdjęcie ze zgodą w ciągu 30 dni od daty wesela.
 3. Restauracja Lipcowy Ogród umieści zdjęcie na swoim FB. zdjęcie, które otrzyma najwięcej życzeń w formie komentarzy w ciągu 30 dni od umieszczenia zdjęcia wygrywa. 
 4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone z końcem marca 2020.

 

REGULAMIN I ZASADY KONKURSU „WESELE W LIPCOWYM”:

 1. Konkurs skierowany jest wyłącznie do Par Młodych, które organizują wesele w Restauracji Lipcowym Ogrodzie w roku 2019. Konkurs dotyczy Par Młodych, które skorzystały z oferty weselnej całonocnej.
 2. Para Młoda wysyła swoje zdjęcie z przyjęcia weselnego, które odbyło się w Restauracji Lipcowy Ogród. Zdjęcie musi być wykonane na terenie obiektu Hotel Podlasie & Restauracja Lipcowy Ogród. Na zdjęciu musi być obecna Para Młoda, Panna Młoda lub Pan Młody.
 3. Zdjęcie musi zostać wysłane w ciągu 30 dni od daty przyjęcia na adres e-mailowy: restauracja@lipcowyogrod.pl, tytuł wiadomości: KONKURS – WESELE W LIPCOWYM 2019.
 4. Restauracja Lipcowy Ogród zamieszcza przesłane zdjęcie na profilach społecznościowych prowadzonych przez obiekt Hotel Podlasie & Restauracja Lipcowy Ogród.
 5. Zdjęcia konkursowe umieszczone będą w albumie konkursowym na profilu społecznościowym Facebook Restauracji Lipcowy Ogród.
 6. Wygranym zdjęciem konkursowym jest to, które zbierze największą liczbę życzeń w formie komentarzy pod postem ze zdjęciem konkursowym. Życzenia w formie komentarzy muszą być w formie tekstowej. Jedna osoba może dodać jeden komentarz. Restauracja Lipcowy Ogród zastrzega sobie odjęcie komentarzy, które nie będą zgodne z wytycznymi. 
 7. Komentarze z życzeniami mogą być dodawane przez 30 dni od umieszczenia zdjęcia przez Restaurację w albumie, komentarze umieszczone po 30 dniach nie będą uwzględnione.
 8. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wyrażenie zgody poprzez przesłanie w konkursowym mailu wraz ze zdjęciem swoich danych osobowych (imię i nazwisko, data przyjęcia weselnego):

„Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem konkursu „Wesele w Lipcowym” i go akceptuję. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HASS Wasiluk Sp.j. w celach związanych z przeprowadzeniem konkursu, w tym wyłonienia zwycięzców i wydania nagrody. Jednocześnie wyrażam zgodę na publikację przez firmę HASS Wasiluk Sp.j. moich danych w zakresie imienia i nazwiska, mojego wizerunku zawartego w zgłoszonej do konkursu fotografii, w tym na stronie www.lipcowyogrod.pl oraz profilach społecznościowych prowadzonych przez obiekt Hotel Podlasie & Restauracja Lipcowy Ogród
w związku z prowadzonym konkursem Wesele w Lipcowym.”

 1. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną z końcem marca 2020 roku. Pary Młode poinformowane zostaną o rozstrzygnięciu konkursu e-mailowo oraz profilach społecznościowych prowadzonych przez obiekt Hotel Podlasie & Restauracja Lipcowy Ogród.
 2. Nagrodą w konkursie jest kolacja dla 20 osób w pierwszą rocznicę ślubu, do wykorzystania w terminie 30 dni od daty rocznicy ślubu. Datę rezerwacji stolika na kolację należy ustalić najpóźniej na 30 dni od daty ogłoszenia wyników konkursu.
 3. Menu kolacji obejmuje: Zupa, II danie, 8 przekąsek, stół słodki (3 rodzaje ciast), napoje zimne i gorące bez limitu spożycia. Menu wybrane zostanie z oferty bankietowej Restauracji Lipcowy Ogród. Wartość kolacji nie podlega wymianie na kwotę.

 

 

Biuro Obsługi Gości

tel. 85 67 56 611/612/615

restauracja@lipcowyogrod.pl