ul. 42 Pułku Piechoty 6
15-181 Białystok

restauracja@lipcowyogrod.pl +48856756620

Targi Białystok | I SAID YES – Inspiracje Ślubne

Za nami najbardziej stylowe wydarzenie ślubne w Białymstoku!

I EDYCJA TARGÓW ŚLUBNYCH – I SAID YES – Inspiracje Ślubne.

 

W niedziele w Restauracji Lipcowy Ogród odbyły się targi ślubne I SAID YES – Inspiracje Ślubne z gościem specjalnym Izabelą Janachowską. 43 wystawców, 300 odwiedzających, 12 paneli eksperckich, niezliczona liczna pozytywnych emocji!

 

 

Organizatorami wydarzenia była Restauracja Lipcowy Ogród oraz Ksis Wedding Atelier. Wspólnie stworzyli imponującą przestrzeń do prezentacji najpiękniejszych ślubnych inspiracji.

 

Restauracja Lipcowy Ogród to miejsce, w którym od 15 lat organizowane są przyjęcia weselne. To blisko 1000 zadowolonych Par Młodych, które zorganizowały tu wesela marzeń. Podczas wydarzenia Konsultantki Ślubne przedstawiały ofertę weselną Restauracji na najbliższe sezony weselne 2022-2024!

 

 

Ksis Wedding Atelier to miejsce, w którym właścicielki spełniają marzenia o wyjątkowych stylizacjach ślubnych Panien Młodych, Świadkowych, Matek i nie tylko! Podczas wydarzenia prezentowane były kreacje, buty, biżuteria i dodatki, które tworzą stylowy, weselny look.

 

 

Wydarzenie otworzyły wspólnie Aleksandra Toczydłowska, reporterka i prezenterka radiowa i telewizyjna oraz Izabela Janachowska, niekwestionowana ekspertka ślubna. Ponad to założycielka i reaktor naczelna Wedding Dream, twórczyni pierwszego ślubnego Concept Store w Polsce, autorka Poradnika Aż do ślubu, serii eBooków Planowanie ślubu i wesela oraz aplikacji ślubnej WeddingDream.APP. Prezenterka telewizyjna w Polsat, Polsat Cafe, W-D.TV.

 

 

Pośród firmy, które wzięły udział w wydarzeniu znalazły się firmy dekoratorskie, cukiernicze, odzieżowe, biżuteryjne ale również usługowe: beauty, fotografowie, kamerzyści. Wszystkie łącznie tworzyły idealną przestrzeń, w której można było zyskać pomysły na organizacje wesela od A do Z. Imponujące prezentacje wystawców i specjalne promocje sprawiły, że odwiedzający poznali obowiązujące trendy i nawiązali kontakty niezbędne przy planowaniu własnego wesela.

 

Wielu uczestników wzięło również udział w panelach eksperckich. Podczas pierwszego z nich Anna Narel Dyrektor Hotel Traugutta3 i Urszula Dębowska Dyrektor Restauracji Lipcowy Ogród opowiedziały o organizacji wesel w ich obiektach. Hotel Traugutta3 to zdecydowanie styl miejski, bardziej kameralny, a Restauracja Lipcowy Ogród to rustykalna atmosfera, piękny ogród z dala od miejskiego zgiełku.

 

 

Dwa panele prowadzone były przez Izabelę Janachowską, która opowiedziała o harmonogramie „Aż do Ślubu” oraz podpowiadała czym do ślubu. Na zewnątrz obiektu dumnie prezentował się Rolls Royce z Wedding Dream Cars. O makijażu w dniu ślubu, by lśnić jak gwiazda, opowiedziała Makeup Artist Marta Gąska. Nie mogło zabraknąć treści o weselnych stylizacjach, o których rozmawiały Karolina Borowik i Katarzyna Koczdańska-Szymańska właścicielki Ksis Wedding Atelier & Ksis Wedding Shoes. Na ważne pytanie: „Czy stań nas na wesele na cudzych zasadach|” odpowiedziała Wedding Plannerka Justyna Rakieć.

 

 

Ciekawą dyskusję i lawinę śmiechu wywołała debata dotycząca weselnych wpadek, które wspólnie podsumowano jako nieuniknione, a obowiązkową sztuką przekuć je w dobrą wróżbę! O finansowym fundamencie małżeństwa i ustrojach majątkowych powiedziała Adwokat Monika Radlmacher. Wśród panelistów znalazł się również Dj Wojciech Grodzki, który poruszył temat łączenia weselnych tradycji z nowoczesnymi oczekiwani i potrzebami, zarówno w kontekście muzyki, jak i planu wesela. Cennymi wskazówkami dotyczącymi brafittingu podzieliła się Iwona Misiewicz z salonu Brabirds. O imponujących, nietypowych i obowiązkowych dekoracjach opowiedziała Anna Rutkowska z Dekoracje Alex. Na zakończenie na scenie pojawił się Paweł Ponichrera z Hollywood Clinic mówiąc o medycyny estetycznej przed ślubem.

 

Było to imponujące wydarzenie, a Organizatorki Urszula Dębowska z Restauracji Lipcowy Ogród oraz Karolina Borowik z Ksis Wedding Atelier już zapowiadają 2 edycję już za rok oraz liczne działania promujące współpracujących marek z branży ślubnej z Podlasia!

 

 

Dziękujemy, że byliście razem z nami!

Organizatorki

I SAID YES – Inspiracje Ślubne

Karolina & Ula

 

Skontaktuj się z Lipcowym Ogrodem

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z Lipcowym Ogrodem