ul. 42 Pułku Piechoty 6
15-181 Białystok

restauracja@lipcowyogrod.pl +48856756620

Chrzest Święty to wyjątkowa uroczystość. Spotykacie się w gronie najbliższej rodziny, by wspólnie cieszyć się ze świętego sakramentu Maleństwa

Chrzest Święty – dzień pełen radości

Chrzest Święty to wyjątkowa uroczystość. Spotykacie się w gronie najbliższej rodziny, by wspólnie cieszyć się z sakramentu świętego maleństwa.

Zadbamy, by uroczystość przebiegała w atmosferze radosnego, eleganckiego spotkania, na którym równą uwagę poświęcimy potrzebom dorosłych, co dzieci.

Przykładowe menu na Chrzest Święty znajdziecie poniżej.

Miejsce dla mamy i maleństwa

Wyjątkową troską otaczamy mamy i ich maleństwa. Wiemy, że długie dni przygotowań i sama uroczystość są wyczerpujące - dlatego pamiętamy o Was, byście w tym wyjątkowym dniu, mogli cieszyć się spotkaniem z najbliższymi.

Do dyspozycji każdej mamy oddajemy komfortowy pokój do karmienia z miejscem do przewijania, zlokalizowany w Hotelu Podlasie (część hotelowa mieści się w tym samym budynku co uroczystość).

Dla starszych dzieci proponujemy krzesełka do karmienia, dzięki czemu będą mogły w spokoju zjeść swój posiłek.

CHRZCINY RESTAURACJA LIPCOWY OGRÓD BIAŁYSTOK

Chrzest Święty to również…zabawa

Dla najmłodszych uczestników przyjęcia przewidujemy dzień pełen zabawy i ciekawych animacji.

Zajęcia prowadzą sprawdzeni animatorzy i animatorki, z którymi współpracujemy od lat. Bawimy się w sali zabaw lub w ogrodzie.

ANIMACJE RESTAURACJA LIPCOWY OGRÓD BIAŁYSTOK

Menu na Chrzciny

Proponujemy dania tradycyjne, regionalne specjały Podlasia oraz specjalne menu dla karmiącej mamy. Nasi cukiernicy zadbają również o tort oraz bufet słodki

Menu na chrzciny
 • Tatar wołowy

  domowe pikle/chlebek litewski

 • Krem z białych warzyw

  z pietruszkowym pesto

 • Konfitowana noga z kaczki

  sos porto z czarną porzeczką/kluseczki ziemniaczane/burak pieczony w tymianku

 • Kawa, herbata, woda, soki

  bez limitu

 • Bufet słodki

  powyżej 15 osób (120 g/ os.)

Mówi się o nas, że…

…jesteśmy najlepszą restauracją w Białymstoku. Zobacz, co piszą Ci, którzy u nas byli:

 • Jedzenie rewelacja, ale o pieprz i sól trzeba się upomnieć. Wszędzie stoją na wystawach młynki do pieprzu, ja dostałem pieprz już zmielony i w dodatku ziołowy.

  Mateusz Kulczyk

  11 sierpień 2022

 • Jedzenie bardzo smaczne i pięknie podane - tutaj nie ma żadnych wątpliwości. Jedyny minus to długie oczekiwanie, o którym zresztą nie zostaliśmy poinformowani przy składaniu zamówienia.Sama restauracja ładna, ale wejście do niej słabo oznakowane (błądziliśmy po lobby hotelu i nikt nie potrafił nas zaprowadzić do restauracji. Na sali odrobinę za duszno.Obsługa lekko "przytłaczająca" (kelnerki jakieś takie smutne, nie uśmiechały się ani nie emanowały pozytywnymi emocjami).

  Em El

  10 sierpień 2022

 • Uwielbiam to miejsce ! Za każdym razem będąc w Białymstoku staram się rezerwować pokój w hotelu Podlasie, nie tylko ze względu na komfort i przystępną cenę, ale także głównie przez wyśmienite jedzenie w restauracji Lipcowy Ogród. Od zawsze jedzenie jest fenomenalne, pyszna dziczyzna oraz wyśmienite piwo. Polecam !!!

  Michał Tkaczyk

  06 lipiec 2022

Skontaktuj się z Lipcowym Ogrodem

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z Lipcowym Ogrodem

  Menu
  Kup voucher
  Sklep