ul. 42 Pułku Piechoty 6
15-181 Białystok

restauracja@lipcowyogrod.pl +48856756620

NOWE TRENDY ?

Białystok w ostatnich latach zdecydowanie wypiękniał i rozwinął się jako miasto turystyki i eventów. Położony w niedalekiej odległości od Warszawy, dobrze skomunikowany z Polską centralną i zachodnią jest coraz chętniej wybierany jako ośrodek organizacji konferencji, szkoleń czy sympozjów ogólnokrajowych.

OD CZEGO ZACZĄĆ ?

Niezależnie od tego, do kogo jest kierowane wydarzenie i jaka jest jego tematyka, przygotowanie udanej konferencji to złożony proces.

 

Oto nasz krótki poradnik kierowany nie tylko do lokalnych przedsiębiorców i instytucji !

 

O CZYM PAMIĘTAĆ ORGANIZUJĄC KONFERENCJĘ ?

 

1. Wybór odpowiedniego miejsca

Jeśli nie mieszkasz w Białymstoku, stoisz przed podwójnym wyzwaniem. Robiąc research warto w takiej sytuacji kierować się sprawdzonymi opiniami. Jakie doświadczenie ma firma, której chcesz powierzyć tę odpowiedzialną rolę, jak długo istnieje na rynku? Czy ma stałych i zadowolonych Gości ?

Wybierając miejsce na organizację konferencji naukowej, medycznej, biznesowej lub innej musisz pamiętać o :

  • Bazie noclegowej- nocleg i śniadanie to minimalny komfort jaki musisz zapewnić swoim Gościom. Pamiętaj jednak, że na całokształt późniejszej oceny uczestników składa się wiele detali takich jak: atmosfera miejsca, czystość i porządek, jakość obsługi.

W Hotelu Podlasie posiadamy 83 komfortowo wyposażone pokoje. Serwujemy śniadania w typowo podlaskim stylu- urozmaicone, z regionalnymi akcentami, zawsze świeże, od wczesnych godzin porannych.

 

  • Sali konferencyjnej- nie może być ani zbyt mała ani zbyt duża. Powinna być dopasowana do liczby uczestników. Zbyt duża sala prowadzi do rozproszenia uwagi uczestników i wymaga więcej wysiłku od prowadzącego. Zbyt mała sala spowoduje dyskomfort uczestników. Ważne, aby sala posiadała dostęp do światła dziennego.

W Hotelu Podlasie posiadamy aż 6 sal, które dają możliwość elastycznego zarządzania przestrzenią.

 

 

  • Parkingu- to coraz ważniejszy czynnik przy wyborze odpowiedniego miejsca na konferencję czy inne spotkanie biznesowe.

Do dyspozycji Gości oddajemy bezpłatny monitorowany parking na 100 aut, znajdujący się tuż przed Hotelem. Jeśli na spotkanie przyjechać ma grupa większym środkiem lokomocji, umożliwiamy postój dla autokarów

 

 

  • Lokalizacji-najlepiej sprawdzają się miejsca, które znajdują się w niedalekiej odległości od centrum, z dogodnym dojazdem, ale zaciszne i pozwalające Gościom na regenerację po trudach dnia

 

2. Wybór odpowiedniej oferty cateringowej

Idealnie, jeśli miejsce, w którym organizujesz konferencje posiada zaplecze gastronomiczne. To znacznie ułatwia proces organizacyjny. Zadbaj o:

  • Energetyczne przerwy kawowe
  • Zdrowe i pożywne lunche i obiady

W Restauracji Lipcowy Ogród służymy radą na każdym etapie komponowania menu. Pamiętaj, aby wybierając posiłki uwzględnić preferencje Gości, którzy są na specjalnych dietach lub zaskocz tych, którzy prowadzą zdrowy tryb życia. Każde wydarzenie zmieniamy w podróż po najlepszych tradycjach kulinarnych Podlasia.

 

 

3. Odpowiednie zaplecze techniczne

Aby uniknąć katastrofy organizacyjnej, sprawdź czy obiekt który wybrałeś dysponuje odpowiednim sprzętem. Niedziałający mikrofon potrafi zepsuć nawet najbardziej porywające wystąpienie.

W Hotelu Podlasie dysponujemy nowoczesnym sprzętem konferencyjnym, szybkim Internetem Wi-Fi oraz gwarantujemy wszelkie udogodnienia – ekrany, rzutniki, pointery, flipcharty, które sprostają najbardziej wymagającym Gościom Biznesowym.

 

 

 

4. Kropka nad „i”

O sukcesie Twojego wydarzenia decyduje także jego unikatowość. Po skończonej części merytorycznej warto zadbać o swoich Gości.

Wieczorny event w naszych salach z muzyką na żywo albo wycieczka do pobliskiego Tykocina lub Białowieży ?

To z pewnością zwieńczy i podniesie rangę wydarzenia, które kosztowało tyle pracy.

Wiele wydarzeń zmieniliśmy w jedyny w swoim rodzaju event biznesowy.

Chętnie podpowiadamy autorskie rozwiązania w ramach konkretnego budżetu, ułatwiając Organizatorom przygotowanie scenariusza oraz jego realizacji.

 

 

Pamiętaj- poziom organizacji staje się automatycznie wizytówką Twojej firmy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z Lipcowym Ogrodem

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z Lipcowym Ogrodem