ul. 42 Pułku Piechoty 6
15-181 Białystok

restauracja@lipcowyogrod.pl +48856756620

Ślub to najważniejszy dzień w życiu, a wesele to wyjątkowa uroczystość, którą wspomina się przez długie lata. Planując wesele Młode Pary rozpoczynają organizację przyjęcia od wyboru sali. Terminy rezerwowane są nawet z dwuletnim wyprzedzeniem. Sale weselne prześcigają się w tworzeniu pięknych dekoracji, fantazyjnych dań czy nietypowych atrakcji, tak by zaskoczyć wszystkich Gości i sprawić by ten dzień był niepowtarzalny.

 

Młode Pary dokonując wyboru biorą pod uwagę wygląd sali jak i jej otoczenie, ale przede wszystkim smaczną kuchnię oraz oprawę całego przyjęcia. Coraz częściej zwracają uwagę na proponowane przez restauracje dodatkowe atrakcje typu: drink bar, fotobudka, atrakcje kulinarne bądź możliwość organizacji poczęstunku w ogrodzie.

 

DEGUSTACJA WESELNA – dlaczego warto!

Naszym zdaniem degustacja weselna odkrywa bardzo ważną rolę. Młode Pary mogą wówczas skosztować dań z weselnego menu. Kucharze za każdym razem starają się sprostać nawet najbardziej wymagającym podniebieniom. Prezentujemy obowiązujące trendy, które inspirują do zorganizowania wesela marzeń. Konsultantki ślubne odpowiadają Młodym Parom na nurtujące pytania, doradzają w wyborze odpowiednich dań, dekoracji, czy też dodatkowych atrakcji tak aby ten dzień był niezapomniany.

Nasza Restauracja Lipcowy Ogród organizuje degustacje już od 9 lat. Co roku staramy się zaskoczyć naszych Gości ciekawymi atrakcjami i niepowtarzalną oprawą weselną. Wszystkie Młode Pary organizujące wesele w naszej Restauracji potwierdzają swój udział!

 

DEGUSTACJA WESELNA – o czym nie zapomnieć?

Wykorzystajcie ten czas jak najlepiej:

  • obejrzyjcie relację z poprzedniej edycji degustacji – będziecie wiedzieć co Was czeka
  • przygotujcie listę pytań – będziemy tam specjalnie dla Was
  • poznajcie smaki Restauracji, próbujcie wszystkiego – to ułatwi Wam wybór menu
  • zwróćcie uwagę na dekorację – odnajdziecie w niej najnowsze trendy ślubne
  • włączcie wyobraźnię i zobaczcie Siebie w tym miejscu, w Waszym wyjątkowym dniu
  • poznajcie szczegółowo ofertę dodatkowych atrakcji, może macie pomysły, które moglibyśmy zorganizować specjalnie dla Was – kochamy wyzwania!

 

Pozwól nam zorganizować wesele Twoich marzeń!

Zespół Restauracji Lipcowy Ogród!

 

Skontaktuj się z Lipcowym Ogrodem

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z Lipcowym Ogrodem