ul. 42 Pułku Piechoty 6
15-181 Białystok

restauracja@lipcowyogrod.pl +48856756620

22 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Ziemi. Data nie jest przypadkowa. To czas kiedy wszystko budzi się do życia, a my doceniamy otaczające nas piękno przyrody i zachwycamy się perfekcją natury.

 

 

Dlaczego poruszamy ten temat? Ponieważ w naszych obiektach dbamy o to by funkcjonować w zgodzie z naturą. Zależy nam na promocji postaw ekologicznych oraz regionu Podlaskiego.

W kuchni Restauracji Lipcowy Ogród bazujemy przede wszystkim na naturalnych produktach. Cenimy lokalnych producentów oraz ich wyroby. Szef Kuchni dba o to by surowce były naturalne oraz świeże. Cała produkcja wędlin, mięs, pasztetów, wędzenie ryb, lepienie pierogów odbywa się w naszej kuchni! Wszystkie potrawy są przygotowywane przez naszych Kucharzy samodzielnie. Pracują na tradycyjnych recepturach i smakach.

 

 

W Restauracji promujemy zdrowe odżywanie wśród najmłodszych Gości. Dzieci uwielbiają nasz rosół z bażanta z domowym makaronem, który jest łagodny oraz delikatny w smaku oraz słodkie pierogi z jagodami. Zależy nam na tym aby nie bali się próbować oraz poznawać nowych smaków. Namawiamy wszystkich rodziców aby podawali swoim dzieciom mięso z dziczyzny, które jest najzdrowszym i nie przetworzonym mięsem. Każde dziecko, które odwiedzi nas i przetestuje nasze menu otrzymuje specjalne wyróżnienie Młodego Smakosza.

 

 

Nie tylko w kuchni opieramy się w życiu zgodnie z naturą. Wnętrza Hotelu Podlasie oraz Restauracji Lipcowy Ogród zaprojektowane zostały w kolorach ziemi – odcienie brązów, szarości oraz zieleni są nam bardzo bliskie. Do dekoracji używamy przede wszystkim naturalnych elementów takich jak świeże kwiaty, drewno, kamień. Nazwy obiektów, jak również sal Restauracji też odzwierciedlają ten nurt. Gości zapraszamy do Sali Ogrodowej, Owocowej, Kwiatowej oraz Zielnej. Nasze zestawy menu, które proponujemy przy przyjęciach weselnych to natomiast nazwy pór roku: Zima, Jesień, Wiosna, Lato.

 

 

Ponad to promujemy regionalną kulturę oraz atrakcje przyrodnicze województwa. W sklepiku naszego Hotelu proponujemy Gościom pamiątki z podlaskiego, które wykonywane są przez regionalnych artystów. Wszystkich odwiedzających nasz Hotel zachęcamy do poznania bogactwa różnorodności województwa podlaskiego, które jest zasilane naturą.

 

 

A jaki jest Wasz sposób na życie w zgodzie z naturą?

 

Skontaktuj się z Lipcowym Ogrodem

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z Lipcowym Ogrodem