ul. 42 Pułku Piechoty 6
15-181 Białystok

restauracja@lipcowyogrod.pl +48856756620

W dniu 3 listopada 2018 roku odbył się w naszej firmie Jubileusz Hotelu Podlasie i Restauracji Lipcowy Ogród. Wszyscy wspólnie świętowaliśmy 15 lat działalności Hotelu oraz 10 lat Restauracji.

 

 

ROK 2003

Firma Hass rozpoczęła historię z hotelarstwem w roku 2003 kupując funkcjonujący wówczas hotel robotniczy – Beton Stal. Właściciele mieli wiele odwagi i wiary w realizację założonych celów gdyż odkupiony obiekt nie miał przerwy w działalności. Zmieniona została jedynie nazwę na AWA Park. W trakcie działalności podejmowano kroki związane z wyposażeniem pokoi i stworzeniem obiektu, do którego Goście będą wracać. Dwa lata później zdecydowano o zaktualizowaniu nazwy na Zajazd Podlasie. W 2009 roku obiekt został skategoryzowany. Od tego momentu działa już jako Hotel Podlasie i jest miejscem, które tętni życiem i stylem.

W roku 2008 rozpoczęła działalność Restauracja Lipcowy Ogród. W ciągu 10 lat Restauracja miała dwóch Szefów Kuchni – od 2008 roku był nim Tomasz Siwkowski, zaś od 2016 roku jest nim Rafał Goździk. Restauracja zachwyca subtelnym wystrojem i niezwykłą atmosferą, a menu Szefa Kuchni sprawia, że Goście chętnie tu wracają.

 

 

NAGRODZENI PRACOWNICY

Podczas Jubileuszu nagrodzeni zostali Pracownicy w 3 kategoriach stażu pracy: 15 lat, 10 lat oraz 5 lat pracy w firmie. Właściciele podziękowali im za zaangażowanie oraz wkład włożony w budowanie tego miejsca. Były to wzruszające momenty dla każdej ze stron.

 

FILM JUBILEUSZOWY

W trakcie tego wieczoru premierę miał również spot promocyjny obiektu ukazujący największą jego wartość – czyli pracowników, ludzi którzy tworzą to miejsce. EVERYDAY ONLY PEOPLE – miejsce to jest stworzone dla ludzi i działa dzięki ludziom! Film okazał się świetną niespodzianką, ponieważ nagranie było tworzone etapowo przez kilka miesięcy, a efekt końcowy pracownicy zobaczyli dopiero w dniu imprezy. Zachwytom nie było końca, zresztą zobaczcie sami.

 

HOTEL TRAUGUTTA3

Gala Jubileuszowa odbyła się w nowym obiekcie firmy Hass – Hotelu Traugutta3. Obiekt został oddany do użytku w bieżącym roku i posiada status hotelu 4-gwiazdkowego. Niebawem przy Hotelu Traugutta3 zostanie otwarta również Restauracja Regiment. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą: www.hoteltraugutta3.pl.

 

 

Jest to bardzo wymowne, że Jubileusz 15 lat Hotelu Podlasie udało się zorganizować w nowym obiekcie – Hotelu Traugutta3. Świadczy to o stałym rozwoju firmy, sukcesie właścicieli, ale przede wszystkim też o sukcesie ludzi, którzy tworzą te miejsca. W zespole siła!

 

Skontaktuj się z Lipcowym Ogrodem

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z Lipcowym Ogrodem