ul. 42 Pułku Piechoty 6
15-181 Białystok

restauracja@lipcowyogrod.pl +48856756620

Kto odmówi Pannie Młodej ?

„Kto odmówi Pannie Młodej” to nowy, emocjonujący program, który można śledzić na antenie TVN 7 tej jesieni. W każdy piątek o godzinie 20:00 zasiadając przed ekranem telewizora poznamy historię innej Pary. Gospodynią programu jest Małgorzata Ohme, natomiast sam program realizowany jest na licencji Armoza Formats.

Premierowy odcinek został wyemitowany 18 września. Restauracja Lipcowy Ogród była zaangażowana we współtworzenie pierwszego, odcinka, który mogliśmy obejrzeć w wieczornej Siódemce.

 

 

Trzyma w napięciu

 

Cała organizacja owiana była wielką tajemnicą. Dlaczego ? Wszystko stało się jasne, kiedy poznaliśmy formułę programu. A ta od samego początku zaskakuje. Tym razem tradycyjne role się odwróciły i to Panie oświadczają się Panom. Tak, to właśnie kobiety wychodzą z inicjatywą niespodziewanych zaręczyn. To nie wszystko ! Kawaler ma dosłownie chwilę na podjęcie decyzji o ślubie – na Parę w sali weselnej czeka już rodzina i przyjaciele. Jaka jest ich reakcja? Czy kobiecie w ogóle wypada prosić o rękę mężczyznę ? A co najważniejsze, wciąż przewijało się pytanie – co w sytuacji, kiedy mężczyzna odmówi ?!

 

 

Czy On powie „TAK?!”

 

Na szczęście nie mieliśmy okazji się o tym przekonać. Cała historia zakończyła się pomyślnie; najpierw pięknym ślubem a następnie wspaniałym weselem w Restauracji Lipcowy Ogród. Nie obyło się jednak bez solidnej dawki adrenaliny związanej z oczekiwaniem ! 3 dni na zaplanowanie ślubu marzeń to również niewiele. Efekty przerosły jednak nasze oczekiwania.

 

Male.jpg (1280×853)

 

Ślub

 

Nie wszystko szło zgodnie z planem. Kapryśna pogoda pokrzyżowała szyki ekipie i planowany ślub w plenerze odbył się we wnętrzach Restauracji Lipcowy Ogród. Imponujące dekoracje przygotowała firma G-fiore dekoracja eventów (www.g-fiore.pl). Całość wyglądała szykownie i naturalnie. Mistrz Ceremonii udzielił Parze ślubu w towarzystwie zaskoczonej rodziny i przyjaciół (www.slub-humanistyczny.pl) Nie tylko ta chwila, ale cały dzień przyniósł wiele wzruszeń i uniesień.

 

222234.jpg (1280×853)

 

Po oficjalnej ceremonii wyszło słońce i Para Młoda – Kasia i Dawid – skorzystała z ogrodu, by wykonać krótką sesję zdjęciową. Piękne chwile na zdjęciach uwieczniła Lubov Lisitsa (www.lisitsa.pl). O kreację Panny Młodej zadbało stylowe Ksis wedding atelier (www.ksisweddingatelier.pl) słynące z bestsellerowych sukien.

 

11111.jpg (1280×853)

 

Wesele

Wkrótce rozpoczęło się wesele. Zgodnie z tradycją wzniesiono pierwszy toast za Parę Młodą kieliszkiem szampana. Stoły gości ozdobiły zielone, welurowe obrusy na których pojawiły się złote, eleganckie podtalerze. Coraz więcej Par Młodych decyduje się na wybór podtalerzy na swoje przyjęcie – zdecydowanie stanowią piękną ozdobę stołów i dodają elegancji. Naszą ofertę podtalerzy w tym roku uzupełniliśmy o nowy, srebrny kolor. Na stołach zawitały kompozycje kwiatowe oparte na słonecznikach i zielonych roślinach, które przywodziły na myśl polskie lato. Delikatna papeteria z menu weselnym to dzieło Kartalii (www.kartalia.pl).

 

Kwiaty.jpg (940×788)

Wesele.jpg (940×788)

 

Atrakcje kulinarne

W menu weselnym postawiliśmy na klasyczne dania gorące oraz nowoczesną formę podania przekąsek zimnych. Na pierwsze danie Szef Kuchni Restauracji Lipcowy Ogród przygotował rosół z bażanta z domowym makaronem oraz duet z piersi kaczki z sosem żurawinowym, babką ziemniaczaną i pieczonym burakiem. Smakowicie wyglądające przekąski zostały ułożone elegancko na zimnym bufecie. Kwestie wizualne są dla nas równie istotne, co smakowe, dlatego takie kompozycje zawsze przykuwają uwagę i cieszą nie tylko podniebienie. Wśród zimnych przekąsek pojawiły takie pozycje jak tatar wołowy, aromatyczne mięsa i pasztety, wybór sałatek, szczupak faszerowany czy tortille z paluszkiem krabowym. Słodki kącik to wyśmienite dzieło cukiernika Restauracji Lipcowy Ogród.

 

Male3.jpg (853×1280)

 

Na przyjęciu nie zabrakło oczywiście obowiązkowego punktu każdego wesela. Serwowany tort (Cukiernia Madeline) w stylu naked, zdobiony świeżymi kwiatami, z jasnym wykończeniem, okazał się strzałem w dziesiątkę i spójnie współgrał z klimatem całego wesela.

 

Male2.jpg (1280×853)

Mimo niecodziennych okoliczności, Goście bawili się na parkiecie do późnych godzin nocnych. Nad całą organizacją czuwała Katarzyna Gajek wedding planner – właścicielka jednej z pierwszych agencji wedding plannerskich w Polsce – Aspire (www.aspire.pl). Współpraca z Panią Katarzyną oraz ekipią TVN 7 była dla nas dużym wyzwaniem oraz ciekawym doświadczeniem. Z niecierpliwością będziemy śledzić kolejne odcinki programu oraz losy nowych bohaterów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z Lipcowym Ogrodem

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z Lipcowym Ogrodem