ul. 42 Pułku Piechoty 6
15-181 Białystok

restauracja@lipcowyogrod.pl +48856756620

…Wesele dobrze zaprojektowane…

 

Organizacja ślubu i wesela to jedne z najbardziej stresujących chwil w życiu człowieka.

Według skali Thomasa Holmesa i Richarda Raha to siódme najbardziej stresujące wydarzenie, z którym przyjdzie Nam się zmierzyć !

Brzmi przerażająco?

Z jednej strony tak- wesele to ogromne przedsięwzięcie, do którego przygotowujemy się miesiącami a nawet latami. Kluczem do sukcesu jest organizacja, opanowanie i wybór odpowiednich podwykonawców.

W Lipcowym Ogrodzie każde wesele to dla nas odrębny projekt. Projekt, do którego podchodzimy kompleksowo. Stąd pojawił się pomysł na hasło „Projekt Wesele”.

Wszystko po to, by Pary Młode miały poczucie, że podjęły najlepszą decyzję.

 

Projekt Wesele- Na jakie dogodności mogą liczyć Pary Młode w Lipcowym Ogrodzie ?

 

1.Konsultant Ślubny- każda Para, która organizuje wesele w Lipcowym Ogrodzie ma przydzielonego konsultanta ślubnego, z którym wspólnie ustala priorytety dotyczące przyjęcia. Jest to osoba, która czuwa nad weselem, dzieli się doświadczeniem i pomocą. Doradza Parze Młodej przy wyborze menu oraz ustawieniu sali, wyborze kolorystyki. Wyjaśnia wszystkie trapiące Parę Młodą kwestie przed weselem. Również podczas Degustacji osoby te pozostają do dyspozycji Par Młodych, gdzie udzielają odpowiedzi na wszystkie zarazem najtrudniejsze jak i najważniejsze pytania.

 

 

2. Degustacja weselna- udział w Degustacji jest bezcenny. Ułatwia podjęcie ostatecznych decyzji dotyczących menu, wystroju sali i dodatkowych atrakcji, które mogą się pojawić na przyjęciu. Degustacja weselna to już nasza tradycja. Do tego wydarzenia przygotowujemy się miesiącami, śledząc najnowsze trendy, nie tylko ślubne, ale również kulinarne. Wszystko po to, by podnosić jakość świadczonych usług i prezentować Wam niebanalne rozwiązania. Degustacja to również czas, kiedy możecie nas bliżej poznać, odwiedzić każdy zakątek Restauracji Lipcowy Ogród i Hotelu Podlasie- oraz- poczuć atmosferę zbliżającego się wesela !

 

 

3. Internetowa Strefa Moje Wesele- dedykowana strona, do której dostęp mają wyłącznie Pary Młode, które podpisały umowę na organizację wesela. Jednym słowem: kopalnia przedweselnej wiedzy ! Pary Młode znajdą tu między innymi przykładowe aranżacje stołu Pary Młodej, przykładowe ustawienia sal, dostępne dekoracje.

 

 

4. Wedding Room- to najnowsze przedsięwzięcie Restauracji. Specjalnie zaprojektowany pokój, w którym przyszła Para Młoda w spokojnej i intymnej atmosferze wspólnie z konsultantem ślubnym ustala szczegóły przyjęcia. Oczywiście przy filiżance aromatycznej kawy! Liczy się przede wszystkim Wasz komfort. Brzmi dobrze, prawda?

 

 

5. Usługi dodatkowe – warto zadbać o komfort swoich Gości. Zwłaszcza tych, którzy przyjeżdżają z daleka. Najprostszym rozwiązaniem jest zapewnienie Gościom noclegu w miejscu wesela. W takiej sytuacji nie musimy organizować już nocnego transportu. Wszyscy mogą czuć się swobodne, w każdej chwili wyjść, przebrać się czy odświeżyć a rano skorzystać ze śniadania.

Ślub to jedna z niewielu okazji, by spotkać się z dawno niewidzianą ciocią bądź wujkiem. To ważna uroczystość, w której uczestniczą bliscy, mieszkający na drugim końcu świata.

W Hotelu Podlasie mamy aż 83 pokoje, dlatego bez problemu zorganizujemy pobyt w Białymstoku dla Waszych Gości.

 

 

To nie koniec. Animacje dla najmłodszych Gości wesela a może ślub w ogrodzie? W takich kwestiach warto zwrócić się do konsultanta ślubnego.W Lipcowym Ogrodzie nie ma rzeczy niemożliwych a Wasze pomysły stanowią dla Nas wspaniałą inspirację !

 

 

6. Jakość serwowanego jedzenie – podstawą udanego przyjęcia jest…. jedzenie! Obok muzyki i ogólnej atmosfery, jedzenie to najczęściej komentowany przez Gości komponent przyjęcia. Wybór weselnego menu należy do tych trudniejszych organizacyjnie etapów planowania uroczystości. Tutaj z pomocą przychodzą konsultanci ślubni.

Bardzo ważną rolę w weselnym menu odgrywa jego różnorodność. Warto również pamiętać o tym, czy wśród Gości są wegetarianie lub weganie. Coraz więcej osób decyduje się na kuchnie bezmięsną.

 

 

Jeżeli zastanawiacie się jak zaskoczyć Gości i urozmaicić Wasze wesele czymś oryginalnym, a zarazem względnie prostym, to stoły tematyczne okażą się strzałem w dziesiątkę !

 

 

Organizacja wesela to czasochłonny proces, który wymaga wiele zaangażowania. Na pewno macie mnóstwo pomysłów na to, jak powinien wyglądać ten jedyny dzień. Warto na spokojnie zastanowić się na czym najbardziej Wam zależy – to pozwoli określić czas i budżet, jakiego potrzebujecie, by urzeczywistnić Wasze wizje.

Tuż po weselu wciąż pozostają silne emocje. Po dłuższym czasie, kiedy oglądamy pamiątki z wesela w postaci zdjęć lub filmu przychodzi jednak satysfakcja i sentyment, że był to najpiękniejszy dzień w Waszym życiu!

 

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z Lipcowym Ogrodem

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z Lipcowym Ogrodem