ul. 42 Pułku Piechoty 6
15-181 Białystok

restauracja@lipcowyogrod.pl +48856756620

 

Zapewne w euforii decyzji o zorganizowaniu przyjęcia weselnego część z Was pomyślała: Pobierzmy się na plaży! Zróbmy wielkie greckie wesele! Zapewne każdy z Was ma własne wyobrażenie, jak ten dzień powinien wyglądać. Ślub to najpiękniejszy dzień w życiu, a wesele to uroczystość, którą będziecie wspominać przez całe życie. Dajcie swoim marzeniom rozkwitnąć najpiękniej jak to możliwe. Kiedy jak nie w pierwszym dniu Waszego wspólnego życia? Oto kilka wskazówek.

 

1. STYL PRZYJĘCIA

Najważniejsze to odpowiedzieć sobie na pytanie – jak ma wyglądać nasze przyjęcie? Każda Para Młoda to oddzielna historia, styl i charakter, dzięki któremu przyjęcie zapamiętywane jest na długo.

Pojawia się na pewno pytanie – jak znaleźć motyw przewodni przyjęcia? Na początku najlepiej przyjrzyjcie się sobie nawzajem – Wasza osobowość to klucz! Jeżeli jesteście pełni energii i nie boicie się nieszablonowych rozwiązań, wybierzcie inny kolor niż popularne pastele – może bordo w papeterii ślubnej, a do tego nieszablonowe bordowe trampki zamiast klasycznych szpilek?

Jeżeli temat przyjęcia opierać się będzie na Waszych zainteresowaniach, to strzał w dziesiątkę! Pan Młody uwielbia piłę nożną i wszyscy o tym wiedzą – świetnie! Każdemu ze stołów Gości nadajcie nazwę klubu piłkarskiego, a ustawienie stołów zróbcie w formie ustawienia zawodników na boisku. A może Panna Młoda kocha origami? Wyobraźcie sobie stół Państwa Młodych udekorowany papierowymi, delikatnymi motylami z papieru. Elementy te mogłyby znaleźć też swoje miejsce na stole słodkim czy też przy winietkach Gości.

Warto też przyjrzeć się bliżej obowiązującym trendom, wśród których może znaleźć się Wasz typ. Marząc o romantycznym przyjęciu, nie decydujcie się jednak na tegoroczny trend stylu industrialnego. Wówczas obejrzyjcie realizacje przyjęć w ponadczasowym motywie tajemniczego ogrodu. Jeżeli Wasze serca są bliżej zeszłorocznego koloru pantone greenery, nie wybierajcie obowiązującego koloru ultra violet. Pamiętajcie, najważniejsze to czuć się dobrze w wybranym stylu, który powinien odzwierciedlać Was i Wasze osobowości!

 

2. WYBÓR MIEJSCA

Jeżeli wybierzecie styl przyjęcia, przyjrzyjcie się bliżej wnętrzom sal, które mogą Was dodatkowo zainspirować. Zwróćcie uwagę na stałe elementy sali oraz dekoracje, które macie zapewnione w wybranej ofercie. Istotna jest również przestrzeń wokół obiektu, którą można dodatkowo wykorzystać.

 

 

W Restauracji Lipcowy Ogród zapewniamy Parom Młodym świeże kwiaty i świece, określone kolorystyki stołu Państwa Młodych. Wnętrza sali zaprojektowane są tak, by każda Para Młoda mogła przygotować wesele w swoim ulubionym motywie. A dużym atutem jest piękny ogród w zgiełku miejskiego życia, w którym zaplanować można wiele atrakcji dodatkowych.

 

 

3. DEKORACJE

Diabeł tkwi w szczegółach. Piękne kwiaty i dekoracje, tego nie może zabraknąć na Waszym przyjęciu niezależnie od wybranego motywu. Najważniejsze, żeby wszystkie elementy idealnie do siebie pasowały, nie musi być ich dużo, ale musi być spójnie. Poniżej klika sprawdzonych inspiracji.

Balony nie wychodzą z mody. Napełnione helem, dają świetny efekt. Już po ceremonii zaślubin zamiast tradycyjnych gołębi możecie wypuścić w niebo pęk balonów. Można nimi również zaakcentować stół Państwa Młodych bądź oznaczyć miejsca, przy których siedzą dzieci.

 

Jeżeli dysponujecie czasem, a przede wszystkim cierpliwością, możecie stworzyć ściankę z papierowych kwiatów, bądź girlandy z pomponów z tiulu – hit weselnych dekoracji. Swoim kolorem mogą podkreślać motyw przewodni przyjęcia.

Ciekawym pomysłem są aranżacje świetlne. Reflektory o określonym kolorze, lampki, girlandy z żarówkami, świece – odpowiednie oświetlenie zapewnić może fenomenalny efekt końcowy. Popularne są również wyświetlane dekoracje, typu inicjały bądź krótki napis czy kształt serca na wolnej ścianie lub parkiecie sali. Świec nigdy za wiele, wysokie kandelabry w stołach Gości bądź ustawione lampiony przy stole Państwa Młodych stworzą romantyczny nastrój.

Ogranicza Was jedynie wyobraźnia!

 

4. MENU PRZYJĘCIA

Skomponujcie menu przyjęcia przede wszystkim z myślą o Gościach. Jeżeli macie swoje autorskie propozycje, podzielcie się nimi z Restauracją. Lipcowy Ogród chętnie wzbogaca menu weselne Par Młodych o ich dodatkowe sugestie, tak aby spełnić wszystkie weselne marzenia. Warto uwzględnić preferencje tych Gości, którzy są na specjalnych dietach lub zaskoczyć tych, którzy prowadzą zdrowy tryb życia. Nie zapominajcie też o najmłodszych Gościach. W menu przyjęcia powinny znaleźć się także ich ulubione potrawy.

Dzięki aromatycznym daniom zabierzcie swoich Gości w niezwykłą kulinarną podróż. Świetnym rozwiązaniem są stoły tematyczne z tradycyjnymi przekąskami bądź lekkimi bufetami sałatkowymi. Zaskakujący będzie też pokaz live cooking bądź wielkie wejście Szefa Kuchni z daniem specjalnym. Takie show podnosi jakość przyjęcia.

Idealnym uzupełnieniem motywu przyjęcia jest słodki Candy Bar, który uwodzi wyglądem i smakiem najbardziej wymagających miłośników słodyczy. Autorski Sweet Market to propozycja Lipcowego Ogrodu, która daje możliwość aranżacji zgodnej z motywem przyjęcia. Słodkie smakołyki wykonane przez naszego cukiernika nie tylko kuszą oko, ale przede wszystkim zniewalają wyjątkowym smakiem.

 

5. ATRAKCJA NA WESELU

Pary Młode prześcigają się w pomysłach na zapewnienie swoim Gościom dodatkowych atrakcji podczas przyjęcia weselnego. Pokazy tańca, występy wokalne, pokazy fajerwerków, wypuszczanie lampionów i nie tylko. Warto z tego skorzystać, ale zdecydujcie się na jedną z nich, gdyż noc jest zbyt krótka, a to Wy jesteście przede wszystkim główną atrakcją wesela!

Wybierzcie jedną atrakcję, która będzie totalnym zaskoczeniem dla Waszych Gości. Może warto zastąpić osławiony już na weselach akordeon zachwycająco pięknym solo skrzypaczki?

 

 

A może hit wesel, czyli Drink Bar i kolorowe koktajle serwowane przez całą noc?

 

 

Jeżeli macie do dyspozycji ogród wykorzystajcie go – pierwszy taniec w ogrodzie byłby przepięknym obrazem! Totalnym zaskoczeniem dla Waszych Gości będzie na pewno nowość – mapping 3D, czyli technologia tworząca bajkową animacje na przykład przy serwowaniu tortu.

 

 

Wyjdźcie poza schemat! Wasi Goście na pewno to docenią i przez długie lata będą wspominać niezapomniane wrażenia z Waszego przyjęcia weselnego.

W Lipcowym Ogrodzie wsłuchujemy się w marzenia naszych Par Młodych, nadając organizowanym przez nas przyjęciom urzekającą oprawę. Nasi Konsultanci Ślubni oraz cała obsługa przyjęcia weselnego dzięki swojemu doświadczeniu i pozytywnemu nastawieniu pomagają zrealizować marzenia i sprawić, że przyjęcia weselne w Lipcowym Ogrodzie stają się miłym wspomnieniem na wiele lat. Wasze pozytywne nastawienie jest gwarancją tego sukcesu. Mamy nadzieję, że nasze wskazówki pomogą Wam dobrze przygotować się do tego najważniejszego, a zarazem pierwszego dnia Waszego małżeństwa. Zainspirujcie się naszymi pomysłami i zacznijcie planować już dziś. Powodzenia!

 

 

 

 

Skontaktuj się z Lipcowym Ogrodem

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z Lipcowym Ogrodem